humor   Dziś jest: sobota - 23 października 2021 - 296 dzień roku   Imieniny mają: Marlena - Edward - Seweryn
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Zobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Śmieszne smsy 1

Tu Święty Mikołaj! Byłeś grzeczny w tym roku? Niekradłeś? Nie? To się naucz bo Ci wiecznie prezentów nie będę przynosił!Telefon wykonał nieprawidłową operacje w adresie: x00v8 w module: mobile.vxd. Naciśnij CTRL+ALT+DEL aby zrestartować telefon!Moc czegoś i jeszcze coś przesyła komuś ktoś, zawsze ten sam ktoś, kto tęskni... i jeszcze coś!Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka to jest to molestowanie seksualne, a kiedy kobieta mówi świństewka do mężczyzny to kosztuje 4,20zl/min. + VAT!Budzę się w nocy - nie ma Ciebie. Moje ciało pragnie Twojego ciepła. Czuje Twój zapach cała noc. Nerwowo szukam Cię wokół siebie. Gdzie jesteś cholerna piżamo???Chciałem Ci wysłać SMSka, ale się rozmyśliłem tak więc masz spokój...* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Co się gapisz? Śniegu nie widziałeś!?Jestem sam w lesie, długo czekałem na te chwile. Upewniłem się że jestem sam i nikt nie patrzy i wyciągnąłem go! Jest wielki, twardy i piękny... mój prawdziwek!S.M.S - Smutno Mi Samej...Mam nadzieję, że będziesz o mnie myślał całą noc... Bo ja nie dam Ci spokoju! Do rana będę Ci przypominać o sobie... - Teoja lewa dolna szóstka.Jestem zupelnie wyczerpana,klade sie a ty od dolu delikatnie sie we mnie wsuwasz...mmm,czuje przyplyw energii! Tak mi z toba dobrze moja ladowarko -twoja komorka ;)W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama Bin Laden w programie "Wybacz mi" Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Już wkródce na TVN...Co robiła blondynka w World Trade Center? Czekała na samolot.Jaka jest różnica między mężczyzną a E.T.? Odp: - E.T. przynajmniej dzwonił do domu.Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne.Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z meżczyznami.No i co się gapisz??? SMS-ka dostałeś! :-)))Jak poznasz, że zaraziłaś się Chorobą Wściekłych Krów??? Odp.: Muchę która usiądzie Ci na dupie zabijesz ogonem!!!Ten wdzięk, bystrość i inteligencja, te piękne oczy, ponętne usta i cudowny uśmiech, zgrabne nogi, seksowny tyłek, no dosyć już o mnie, co tam słuchać u Ciebie?Message Error: Sms który został do ciebie przesłany był zbyt duży aby wyświetlić go na twoim małym telefonie... Kup sobie większy!Chcesz być kochany prawdziwą i szczerą miłością? To kup sobie psa!Co to jest? Ma 100 zębów i przysłania monstrum - zamek błyskawiczny w moich spodniach.
ŚMIESZNE SMSY   =>     1     2     3     4     5     6     7     8     9  

Portrety dzieci   <- wspaniała pamiątka z okresu dzieciństwaCZY   WIESZ ,  ŻE . . .
Do ósmego wieku naszej ery w tekstach pisanych po łacińsku i grecku nie występowały przerwy między wyrazami, cała treść była jak jeden wielki wyraz. Dopiero księża którzy mieli często problem z szybkim określeniem gdzie się kończy dany wyraz a zaczyna następny zaczęli zapisywać treści ze spacjami między wyrazami.

Smsy    Tekstowe
Śmieszne   Miłosne
Dowcipy
Dowcipy o Jasiu
Dowcipy o bacy
Dowcipy o blondynkach
Więcej dowcipów >>
Śmieszne fotki
Biuro
Tuning malucha
Rowery
Więcej fotek >>
Gry flash
Gry sportowe
Gry zręcznościowe
Gry logiczne
Więcej gier >>
Gafy i wpadki
Nagrody Darwina
Zeszyty szkolne
Komentarze sportowe
Więcej gaf >>
Cytaty
Przyjaźń
Śmieszne
Prawda i fałsz
Więcej cytatów >>
Dodaj Dowcip, Newsa
Księga Gości
Strony rozrywkowe
Czas Na Links
Śmieszne Koszulki
Mapa Serwisu
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012