humor   Dziś jest: czwartek - 16 września 2021 - 259 dzień roku   Imieniny mają: Edyta - Kamil - Korneliusz
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Zobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Informacje O Serwisie

Beka Śmiechu i Zadumy jest serwisem rozrywkowym. Pragniemy poprzez treści zamieszczone w nim poprawić humor przeciętnego Kowalskiego, a także skłonić do refleksji. Czy nam się to uda? Pożyjemy zobaczymy :-).
Serwis powstał w grudniu 2001 roku, na początku był tylko bazą dowcipów i aforyzmów dodawanych przez internautów. Po prawie dwóch latach w październiku 2003 serwis zmienia się diametralnie, począwszy od nazwy (z Beczka na Beka) kończąc na całej jego budowie.

Dla tych, którzy czują się troche zagubieni w serwisie


News - Z Życia Wzięte - jest to strona główna serwisu, zamieszczane są na niej zdarzenia autentyczne ocierające się o sytuacje humorystyczne, często zdające się być głupimi, nielogicznymi czy też zadziwiającymi splotami zdarzeń.

Szukać w serwisie można cytatów i aforyzmów konkretnych autorów za pomocą zamieszczonej na stronie wyszukiwarki. Można też próbować szukać autorów działu Gafy.

Subskrypcja - dzięki niej będziesz dostawał informacje o nowościach i zmianach w serwisie na mail'a. Bardzo sporadycznie będą wysyłane (raz w miesiącu lub rzadziej). Jeśli stwierdzisz, że niechcesz już być powiadamiany wystaczy ponownie wpisać swój mail i zostaniesz automatycznie wypisany.

Powiadom Znajomego o Serwisie - jeśli uważasz, że nasz serwis może zainteresować kogoś z Twoich najbliższych wpisz mail'e znajomych w te okienko, a Twoi przyjaciele dostaną zaproszenie do odwiedzenia naszego serwisu.

Dodaj kawał... - jeśli znasz jakiś dobry dowcip i chcesz się nim podzielić z innymi internautami możesz skorzystać z tej funkcji. Nicki trzech najwiekszych kawalarzy zostaną umieszczone na stronie głównej.

Gafy - to dział poświecony nie dokońca przemyślanym, pochopnie i niefortunnie wypowiedzianym słowom ludzi z pierwszych stron gazet i nie tylko.

Głosowanie - jeśli uważasz, że dany kawał lub myśl jest bardzo trafna i dobra oddaj swój głos na nią. Najbardziej lubiane znajdą się w Top10.

CZY   WIESZ ,  ŻE . . .
Do ósmego wieku naszej ery w tekstach pisanych po łacińsku i grecku nie występowały przerwy między wyrazami, cała treść była jak jeden wielki wyraz. Dopiero księża którzy mieli często problem z szybkim określeniem gdzie się kończy dany wyraz a zaczyna następny zaczęli zapisywać treści ze spacjami między wyrazami.

Smsy    Tekstowe
Śmieszne   Miłosne
Dowcipy
Dowcipy o Jasiu
Dowcipy o bacy
Dowcipy o blondynkach
Więcej dowcipów >>
Śmieszne fotki
Biuro
Tuning malucha
Rowery
Więcej fotek >>
Gry flash
Gry sportowe
Gry zręcznościowe
Gry logiczne
Więcej gier >>
Gafy i wpadki
Nagrody Darwina
Zeszyty szkolne
Komentarze sportowe
Więcej gaf >>
Cytaty
Przyjaźń
Śmieszne
Prawda i fałsz
Więcej cytatów >>
Dodaj Dowcip, Newsa
Księga Gości
Strony rozrywkowe
Czas Na Links
Śmieszne Koszulki
Mapa Serwisu
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012