humor   Dziś jest: sobota - 28 listopada 2020 - 333 dzień roku   Imieniny mają: Jakub - Lesław - Zdzisław
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Jak jest Twoja ulubiona pora roku?

wiosna
jesień
zima
latoZobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Informacje O Serwisie

Beka Śmiechu i Zadumy jest serwisem rozrywkowym. Pragniemy poprzez treści zamieszczone w nim poprawić humor przeciętnego Kowalskiego, a także skłonić do refleksji. Czy nam się to uda? Pożyjemy zobaczymy :-).
Serwis powstał w grudniu 2001 roku, na początku był tylko bazą dowcipów i aforyzmów dodawanych przez internautów. Po prawie dwóch latach w październiku 2003 serwis zmienia się diametralnie, począwszy od nazwy (z Beczka na Beka) kończąc na całej jego budowie.

Dla tych, którzy czują się troche zagubieni w serwisie


News - Z Życia Wzięte - jest to strona główna serwisu, zamieszczane są na niej zdarzenia autentyczne ocierające się o sytuacje humorystyczne, często zdające się być głupimi, nielogicznymi czy też zadziwiającymi splotami zdarzeń.

Szukać w serwisie można cytatów i aforyzmów konkretnych autorów za pomocą zamieszczonej na stronie wyszukiwarki. Można też próbować szukać autorów działu Gafy.

Subskrypcja - dzięki niej będziesz dostawał informacje o nowościach i zmianach w serwisie na mail'a. Bardzo sporadycznie będą wysyłane (raz w miesiącu lub rzadziej). Jeśli stwierdzisz, że niechcesz już być powiadamiany wystaczy ponownie wpisać swój mail i zostaniesz automatycznie wypisany.

Powiadom Znajomego o Serwisie - jeśli uważasz, że nasz serwis może zainteresować kogoś z Twoich najbliższych wpisz mail'e znajomych w te okienko, a Twoi przyjaciele dostaną zaproszenie do odwiedzenia naszego serwisu.

Dodaj kawał... - jeśli znasz jakiś dobry dowcip i chcesz się nim podzielić z innymi internautami możesz skorzystać z tej funkcji. Nicki trzech najwiekszych kawalarzy zostaną umieszczone na stronie głównej.

Gafy - to dział poświecony nie dokońca przemyślanym, pochopnie i niefortunnie wypowiedzianym słowom ludzi z pierwszych stron gazet i nie tylko.

Głosowanie - jeśli uważasz, że dany kawał lub myśl jest bardzo trafna i dobra oddaj swój głos na nią. Najbardziej lubiane znajdą się w Top10.

CZY   WIESZ ,  ŻE . . .
Do ósmego wieku naszej ery w tekstach pisanych po łacińsku i grecku nie występowały przerwy między wyrazami, cała treść była jak jeden wielki wyraz. Dopiero księża którzy mieli często problem z szybkim określeniem gdzie się kończy dany wyraz a zaczyna następny zaczęli zapisywać treści ze spacjami między wyrazami.

Smsy    Tekstowe
Śmieszne   Miłosne
Dowcipy
Dowcipy o Jasiu
Dowcipy o bacy
Dowcipy o blondynkach
Więcej dowcipów >>
Śmieszne fotki
Biuro
Tuning malucha
Rowery
Więcej fotek >>
Gry flash
Gry sportowe
Gry zręcznościowe
Gry logiczne
Więcej gier >>
Gafy i wpadki
Nagrody Darwina
Zeszyty szkolne
Komentarze sportowe
Więcej gaf >>
Cytaty
Przyjaźń
Śmieszne
Prawda i fałsz
Więcej cytatów >>
Dodaj Dowcip, Newsa
Księga Gości
Strony rozrywkowe
Czas Na Links
Śmieszne Koszulki
Mapa Serwisu
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012